Nasze przedszkolaki wzięły udział w wyjątkowych warsztatach z pierwszej pomocy. Dzieci uczyły się, jak reagować w sytuacjach zagrożenia oraz jak można pomóc drugiej osobie.
Największymi bohaterami zajęć okazały się ukochane misie i przytulanki, na których dzieci ćwiczyły podstawowe czynności ratunkowe. Dzięki temu nauka była nie tylko ciekawa, ale również pełna zaangażowania i dobrej zabawy :-)