Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Programy edukacyjne

"Skąd się biorą produkty ekologiczne"

 

W wychowaniu zdrowotnym dziecka program ten stanowi pierwszy etap nabywania wiedzy na temat rolnictwa ekologicznego oraz budowania właściwych nawyków żywieniowych od najmłodszych lat. Program edukacyjny jest realizowany we współpracy z Państwowym Powiatowym Inspektorem Sanitarnym (PPIS). 

 

"Z EDUMUZ w logopedię"

 

Program wspiera wielokierunkową aktywność dziecka poprzez organizację warunków sprzyjających nabywaniu doświadczeń w fizycznym, emocjonalnym, społecznym i poznawczym obszarze rozwoju. Jego celem jest też wzmacnianie poczucia własnej wartości dziecka, oraz potrzeby tworzenia relacji osobowych i uczestnictwa w grupie. 

 

"Z Kicią Kocią maluchy zmieniają się w zuchy"

 

Celem projektu jest propagowanie czytelnictwa wśród najmłodszych  przedszkolaków i łagodna adaptacja do warunków przedszkolnych poprzez utożsamianie się z bohaterami książkowymi oraz rozwijanie potencjału poznawczego dzieci. 

 

"Prehistoryczny świat"

 

Dzieci w wieku przedszkolnym bardzo interesują się dinozaurami, zadają pytania na ich temat, ciekawią je tematy związane z ich życiem i wyginięciem. Ten program ma zadanie zaspokoić ciekawość dzieci na temat zwierząt i roślin kopalnych, wzbogacić wiedzę , rozwinąć wyobraźnię, zachęcić do porównywania i dopytywania.

 

"Migusie"

 

Celem jest pokazanie dzieciom alterneatywnego sposobu porozumiewania się- za pomocą gestów i mimiki- dzięki nauce wybranych znakówjęzyka migowego i alfabetu palcowego. 

Data dodania: 2023-06-18 20:04:17
Data edycji: 2023-06-27 10:38:49
Ilość wyświetleń: 247
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejTłumacz języka migowego
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej
Tłumacz języka migowego