Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Programy edukacyjne

"English is easy"

 

Wszyscy wiemy, że język angielski będzie istotnym elementem w dorosłym życiu naszych przedszkolaków. Jednak nauka języka angielskiego w przedszkolu to przede wszystkim świetna zabawa. Każda grupa doskonale bawi się podczas śpiewania piosenek, grania w gry czy rozwiązywania zagadek. Zajęcia odbywają się w poniedziałki i środy w godzinach porannych. 

 

"Skąd się biorą produkty ekologiczne"

 

W wychowaniu zdrowotnym dziecka program ten stanowi pierwszy etap nabywania wiedzy na temat rolnictwa ekologicznego oraz budowania właściwych nawyków żywieniowych od najmłodszych lat. Program edukacyjny jest realizowany we współpracy z Państwowym Powiatowym Inspektorem Sanitarnym (PPIS). 

 

"Z EDUMUZ w logopedię"

 

Program wspiera wielokierunkową aktywność dziecka poprzez organizację warunków sprzyjających nabywaniu doświadczeń w fizycznym, emocjonalnym, społecznym i poznawczym obszarze rozwoju. Jego celem jest też wzmacnianie poczucia własnej wartości dziecka, oraz potrzeby tworzenia relacji osobowych i uczestnictwa w grupie. 

 

"Z Kicią Kocią maluchy zmieniają się w zuchy"

 

Celem projektu jest propagowanie czytelnictwa wśród najmłodszych  przedszkolaków i łagodna adaptacja do warunków przedszkolnych poprzez utożsamianie się z bohaterami książkowymi oraz rozwijanie potencjału poznawczego dzieci. 

 

"Prehistoryczny świat"

 

Dzieci w wieku przedszkolnym bardzo interesują się dinozaurami, zadają pytania na ich temat, ciekawią je tematy związane z ich życiem i wyginięciem. Ten program ma zadanie zaspokoić ciekawość dzieci na temat zwierząt i roślin kopalnych, wzbogacić wiedzę , rozwinąć wyobraźnię, zachęcić do porównywania i dopytywania.

 

"Migusie"

 

Celem jest pokazanie dzieciom alterneatywnego sposobu porozumiewania się- za pomocą gestów i mimiki- dzięki nauce wybranych znakówjęzyka migowego i alfabetu palcowego. 

Data dodania: 2023-06-18 20:04:17
Data edycji: 2024-02-21 20:41:04
Ilość wyświetleń: 525
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejTłumacz języka migowego
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej
Tłumacz języka migowego