Nasze przedszkolaki miały okazję obejrzeć spektakl „Kraina Wyobraźni” w wykonaniu Teatru Itakzagramy. Przedstawienie odbyło się w Centrum Promocji Kultury przy ul. Podskarbińskiej.
Choć droga była dla naszych przedszkolaków dość daleka i wymagała sporo sił oraz cierpliwości, warto było podjąć ten wysiłek. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem śledziły speklakl, przenosząc się do świata pełnego wyobraźni, emocji i dobrej zabawy.
Dziękujemy artystom za piękny spektakl oraz naszym małym podróżnikom za dzielność podczas całej wyprawy!