kontakt


godlo-polski Przedszkole nr 211
03-909 Warszawa
ul. Dąbrówki 20
tel. 022 617 53 83

Poczta p211@eduwarszawa.pl


nasze prace


No Images

kubusiowy cytat


"I żeby to był Mruczankowy Dzień, i żeby ptaszki śpiewały."

100-lecie przyłączenia


logo saskakepa grochow goclawRODO

Nadzór nad prawidłowym przetwarzaniem danych osobowych w placówce sprawuje Inspektor Ochrony Danych – Dorota Strus. Można kontaktować się z Inspektorem za pomocą poczty elektronicznej na adres:

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it." target="_blank">

 

RODO

Przedszkole nr 211 im. Kubusia Puchatka w Warszawie, ul. Dąbrówki 20 nformuje, że w czasie nieprowadzenia procesu rekrutacyjnego na wolne stanowisko pracy , dokumenty (CV, kwestionariusze itp.) składane drogą elektroniczną będą usuwane z poczty elektronicznej Przedszkola, natomiast dokumenty składane w formie papierowej są trwale niszczone bezzwłocznie po ich otrzymaniu. Przedszkole jako Administrator nie przechowuje składanych dokumentów nie ogłaszając rekrutacji na wolne stanowisko pracy, gdyż zgodnie z art. 5 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. U. UE . L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r, zwanego dalej RODO, „dane osobowe muszą być zbierane w konkretnych, wyraźnych i prawnie uzasadnionych celach.”


Designed by Andreo.pl