godlo-polski Przedszkole nr 211

nasze prace

No Images

kubusiowy cytat

"Takich dwóch jak nas trzech to nie ma ani jednego".

100-lecie przyłączenia

logo saskakepa grochow goclaw

Nasze przedszkole

Przedszkole nr 211 im. Kubusia, swoją działalność, rozpoczęło się w 1958 roku. Od początku istnienia jest przyjaznym dzieciom, natomiast rodzice wraz z nauczycielami i przyjaznej wspólnej.

Pracownicy przedszkola są otwarci na potrzeby małego dziecka, wspierają je, rozwijają talenty i umiejętności. Uczą wartości i wartości do innych osób.

Przedszkole znajduje się Saskiej Kępie w lokalizacji na terenie Parku Skaryszewskiego. Po gruntownym remoncie w 2016 roku oraz przebudowaniu ostatniego piętra, w przedszkolu znajduję się 6 oddziałów. Wyprzedaż wyposażone są w estetyczne i funkcjonalne meble, w pełni poświadczające zwroty. Różnorodność pomocy edukacyjnej oraz zabawek sprzyja zaspokojeniu potrzebnych dzieci.

Przedszkole w 2016 roku wygrało konkurs na projekt partycypacyjny. temu w odstępach czasu dzieci będą uważać się w związku z iw pełni bezpiecznym ogrodzie

Tutaj znajduje się status przedszkola

Designed by Andreo.pl