godlo-polski Przedszkole nr 211

mailp211@edu.um.warszawa.pl

nasze prace

kubusiowy cytat

"Bo nigdy nie wiadomo, na co w domu może się przydać kawałek sznurka."

100-lecie przyłączenia

logo saskakepa grochow goclaw

Nasze przedszkole

Przedszkole nr 211 im. Kubusia Puchatka swoją działalność rozpoczęło we wrześniu 1958 roku. Od początku istnienia jest miejscem przyjaznym dzieciom, natomiast rodzice wraz z nauczycielami tworzą atmosferę życzliwej współpracy.

Pracownicy naszego przedszkola są otwarci na potrzeby małego dziecka, wspierają je, rozwijają talenty i umiejętności. Uczą wartości i szacunku do innych osób.

Przedszkole znajduje się na Saskiej Kępie w sąsiedztwie malowniczego Parku Skaryszewskiego. Po gruntownym remoncie w 2016 roku oraz przebudowaniu ostatniego piętra, w przedszkolu znajduję się 6 oddziałów. Sale wyposażone są w estetyczne i funkcjonalne meble, w pełni spełniające najwyższe standardy. Różnorodność pomocy dydaktycznych oraz zabawek sprzyja zaspokojeniu naturalnych potrzeb poznawczych dzieci.

Przedszkole w 2016 roku wygrało konkurs na projekt partycypacyjny. Dzięki temu w najbliższym czasie dzieci będą bawiły się w nowoczesnym i w pełni bezpiecznym ogrodzie

Statut przedszkola

Designed by Andreo.pl